Dzisiejsze spoty reklamowe

video-advertisingW internecie bardzo łatwo dotrzeć do spotów reklamowych sprzed dekady. Długie, przekazujące dużo informacji, bądź też takie, które przedstawiają naiwną i dzisiaj często bardzo żenującą fabułę. Dzisiejszy konsument nie oceni tego pozytywnie. Tak samo producent. Czasy się zmieniają i toposy także, dlatego każdy kto chce wyprodukować dobry spot reklamowy powinien wiedzieć co dzisiaj jest na topie. Podstawowym krokiem jest uświadomienie sobie jak ważne są same spoty reklamowe. W dobie internetu to właśnie one są najważniejsze. Przecież głównym zajęciem większości internautów jest oglądanie filmików w internecie. Czymś oczywistym jest, że reklama powinna przybrać właśnie taką formę. Kiedy to zostanie przyjęte w świadomości, należy zadać sobie pytanie jak ten spot reklamowy powinien wyglądać.

Tutaj nic nie zastąpi prostoty. Nie ma sensu tworzyć skomplikowanych produkcji, gdyż po prostu nikt nie poświęci czasu na rozbieranie ich na części pierwsze. Postawienie na prostotę jest najlepsze. Do tej prostoty trzeba dodać także sporą dawkę dobrych efektów specjalnych. Mogą one przybrać różną formę. Dobry montaż, animacja czy też inne techniki podwyższające atrakcyjność. Po prostu trzeba zrobić na widzowi wrażenie. Jeżeli ktoś  będzie chciał obejrzeć to jeszcze raz, znaczy że osiągnięto maksymalny sukces. Ciągle należy mieć na uwadze, że jest to reklama. Jeżeli reklama jest wciągająca, to chyba właśnie znaczy to, że osiągnięto zwycięstwo. Taki spot reklamowy może dotrzeć do wielu ludzi, którzy w zasadzie sami będą przesyłać sobie go dalej. I to jest właśnie dobra robota.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>